O G-Projektu

Dobrý den

S radostí Vám oznamuji spuštění nových stránek firmy G.PROJEKT. Na těchto stránkách naleznete vše o mě, mé práci a o názorech, které s Vámi chci sdílet.

Těší mě

Jsem Ing. Roman Gajdoš (*1956). V roce 1992 jsem založil jednu z prvních soukromých projekčních kanceláří v Karlových Varech s obchodním jménem G. PROJEKT. Podnikám jako fyzická osoba podle živnostenského zákona. Jsem autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb. Jsem plátcem DPH. Projektováním se zabývám od roku 1982.

Mohu Vám nabídnout

Mým cílem je plně uspokojit představy zákazníků. Pracuji zcela v elektronickém prostředí, výměna dat se všemi účatníky je již standardem. Projekty jsou sestavovány jako 3D modely s možností vizualizace a okamžitých úprav. Tiskové výstupy jsou barevné plotrované výkresy.

Produkuji projektovou dokumentaci pozemních staveb všech stupňů pro všechny typy staveb - novostavby, stavební úpravy, přístavby atd., a to od studií až po realizační dokumentaci. Zajišťuji kompletní dokumentaci včetně všech specializací a rozpočtových prací. Zajišťuji pro stavebníky rovněž inženýrskou činnost - územní rozhodnutí, stavební povolení, kolaudaci, pasportizaci a pod.

Můj tým se skládá ze stálého okruhu volných spolupracovníků, projektantů - specialistů : elektroinstalace, zdravotně-technické instalace, vytápění, vzduchotechnika, požární bezpečnost, statika, interiéry, rozpočty.

© gprojekt.cz, 2008